آموزش طراحی سایت با فروشگاه ساز مجنتو

آموزش دوره طراحی  وب سایت فروشگاهی با مجنتو مبتدی تا پیشرفته

سیستم مدیریت محتوای مجنتو یکی از مطرح ترین سیستم های مدیریت محتوای جهانی است که در بدو تولد توانست نگاه بسیاری از توسعه دهندگان جهانی را به سوی خود جلب نماید و این موضوع نشان دهنده اتعطاف پذیری و قدرت این سیستم میباشد.مجتمع فنی و آموزشی نخبگان با رویکرد جهانی خود اقدام به برگزاری دوره آموزش طراحی وب سایت فروشگاهی با مجنتو از پایه تا پیشرفته نموده است و کلیه علاقه مندان این سیستم مدیریت محتوای قدرتمند میتوانند.

دردوره آموزشی شرکت نموده و به عنوان طراح وب سایت مبتنی بر مجنتو فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمایند.مجنتو هم اکنون در رقابتی سخت و همپای پرستا شاپ  جهانی در حال توسعه است و در ایران نیز به سرعت در حال گسترش توسط گروه های مختلف میباشد.

با شرکت در دوره آموزشی مجنتو میتوانید به عنوان طراح وب بر اساس مجنتو شروع به کار و کسب درآمد نمایید.

اهداف کلی این دوره:

 

مدرک:در پایان دوره مدرک پایان دوره از طرف مجتمع فنی و آموزشی نخبگان  ارائه میگردد.

محل برگزاری:  دپارتمان آموزش مجتمع فنی و آموزشی نخبگان

راهنمای ثبت نام:
جهت کسب هر نوع اطلاعاتی در خصوص این دوره آموزشی  میتوانید با ایمیل
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
و یا با شماره تلفن های 09306734250 و 09368028300 تماس حاصل نمایید.

 

خواندن 1361 دفعه
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درباره نخبگان

مجتمع فنی و آموزشی نخبگان با بیش ازدودهه فعالیت درعرصه های آموزشی وخدمات فنی IT با همکاری مدیران با تجربه و کاردان در کنار اساتید برجسته انتخاب گردیده اند تا  فضایی خوب و مطلوب در حوزه IT ایجاد نماید و  گامی هر چند کوتاه ولی موثر برداشته و سهم اندکی در فرهنگ سازی کشور عزیزمان بردارد.


 ارتباط از طریق شبکه های اجتماعی